PASLANMAZ ÇELİK ŞİŞ İMALATI VE SATIŞI 0 532 334 46 17

PASLANMAZ ÇELİK ŞİŞ İMALATI VE SATIŞI 0532 334 46 17

Paslanmaz Krom Çelik ham maddesinden üretilen adana kebap şişi, kuşbaşı şişi, ciğer şişi, tavuk şişi otel – restoran ve ocakbaşı kebapçıları gibi endüstriyel mutfaklarda kullanılmakta olup kebap ustalarının vazgeçilmez tercihidir.

Paslanmaz çelikten imal ettiğimiz kebap şişleri 25 yıl garantilidir.

Ustalarımızın isteklerine göre farklı boy, kalınlık ve genişliklerde imalat yapılabilmektedir.

Firmamız tarafından standart olarak üretilen ve tercih edilen ölçüler yukarıda belirtilmiştir.

Bu ölçülerden farklı olarak istediğiniz ebatlarda çelik şiş üretebilmekteyiz.

Sağlığınız için çelik şiş kullanın.

 • Ürünlerimizin hepsi Marka Tescillidir
 • Paslanmaz çelik kromdan üretilmiştir.
 • Bulaşık makinasında yıkanabilir.
 • Gıda ile teması uygundur
 • Sağlığınız için çelik şiş
 • Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme kayıt no: tr-46-k-008046

Neden Paslanmaz Çelik Krom Kullanmalıyız?

 1. Tarım ve orman bakanlığının yayınladığı bildirgede gıda ile temas eden madde ve malzemelerin taşıması gereken özellikleri taşıyor olduğu için tarım bakanlığı gıda kodeksi tebliğ no  (r.g: 29.12.2011-28157) buna bağlı tebliğlere uygun üretilmektedir tüm paslanmaz çelik krom şişler
 2. Malum piyasada kullanılan eskiden bu yana demir şişler yıkanamıyor ve ne kadar bezle silsenizde çünkü pas tutuyor oksit yapıyor buda malesef sizin ve ailenizin sağlığını riske atıyor
 3. Bu demir şişler yıkanamadığı için üzerinde eski pişirmeden kalma et yanıkları yapışık bir şekilde kalıyor ve bakteri saçıyor.
 4. Yine bu  demir şişler yıkanamadığı için malesef üzerindeki et parçalarıyla kalıntılarla tekrar pişiriliyor ne kadar sağlıklı olabilir.
 5. Paslanmaz çelik krom kebap şişleri ısıyı geç alıyor gibi söylentiler var eğer ısıyı geç alma özelliği olsaydı cezve çaydanlık tencereleri evinizde kullanıyor olmazdınız.
 6. Artık kendini bilen ve müşterisinin sağlığını iş yerinin hijyenini düşünen tüm kebapçılar lokantalar paslanmaz çelik krom kebap şişleri kullanıyor ve bu her geçen gün artıyor.
 7. Tarım bakanlığıda denetimlerini artırdı bu demir şişlerin kullanılmaması için
 8. Eğer paslanmaz çelik krom sağlıksız hijyensiz olsaydı sütlerimizi yoğurtlarımızı demir kapta saklardık pişirirdik tencerelerimizi çaydanlıklarımızı demirden ürünler alırdık.
 9. Son olarak sizin ve ailenizin sağlığı için paslanmaz çelik krom ürünler tercih edelim tüm mutfak ürünlerinde